شماره شرکت دهکده جهانی با برند اتولوکس otolux ,آپشن خودرو,اسپرت ماشین,اسپرت خودرو,آپشن ماشین
 

بال عقب سوزوکی گرندویتارا


محصول موجود میباشد.: محصول در انبار
ایمیل

بررسی اجمالی

آپشن بال عقب دقیقا بالای چراق ترمز سوم روی درب سوزوکی نصب می شود. از جمله لوازم آپشن ی است که باعث میشود در هنگام حرکت آشفتگی هوایی که در اثر خلاء ایجاد شده از حجم فضای خودرو بوجود آمده کمتر روی خودرو اثر گزارد و خودرو تعادل بیشتری روی جاده داشته باشد. نصب آپشن در شرکت دهکده جهانی به صورت رایگان انجام می شود.

یکی از لوازم اسپرت خودرو سوزوکی ویتارا می باشد. بال عقب در خودروهای سری اول سوزوکی ویتارا موجود بود اما در مدلهای بعدی بنا به سلاح دید مدیران خدمت گزار ایرانخودرو این آپشن اصلی بدنه از روی سوزوکی ویتارا حذف شد. شرکت اتولوکس این محصول را برای سوزوکی ویتارا عرضه داشته و کیفیت آن را نیز تضمین مینماید. آپشن بال عقب دقیقا بالای چراق ترمز سوم روی درب سوزوکی نصب می شود. از جمله لوازم جانبی خودرو ی است که باعث میشود در هنگام حرکت آشفتگی هوایی که در اثر خلاء ایجاد شده از حجم فضای خودرو بوجود آمده کمتر روی خودرو اثر گزارد و خودرو تعادل بیشتری روی جاده داشته باشد. همچنین در بارنگی ها باعث کمتر ریختن باران روی شیشه عقب شده پس باعث افزایش دید راننده گردیده است. همچنین در روزهای آفتابی زمانی که خودرو پشت به آفتاب حرکت مینماید در اثر سایه ای که روی چراغ خطر سوم میاندازد چراغ ترمز بهتر دیده خواهد شد.نصب آپشن در شرکت دهکده جهانی به صورت رایگان انجام می شود.
نصب در محل نیز انجام می شود.
برای سفارش کالا با شماره 02144454627 (10 خط) تماس حاصل فرمایید.

 

      

 

 

تماس باما

  • تهران، پونک، بلوار میرزابابایی، بعد از تقاطع سردارجنگل، خیابان شاهد، خیابان آسترکی غربی، روبه روی دانشگاه علمی کاربردی، پلاک 27
  •  
    02144454627

    فکس: 02144454627