شماره شرکت دهکده جهانی با برند اتولوکس otolux ,آپشن خودرو,اسپرت ماشین,اسپرت خودرو,آپشن ماشین
 

زاپاس بند بی صدا سوزوکی ویتارا


محصول موجود میباشد.: محصول در انبار
ایمیل

بررسی اجمالی

قاب زاپاس بند سوزوکی گرندویتارا

ایرادی که به خودرو سوزوکی ویتارا وارد میشود آنقدر کوچک و بی اهمیت است که کمتر کسی به خود این اجازه را می دهد که آن را بیان نماید و آن این است : زاپاس بند سوزوکی (درب عقب) سر و صدا دارد. علت این نیز برمی گردد به قاب زاپاس بند سوزوکی ویتارا. این قاب پلاستیکی بوده و در هر صورت ایجاد سر
قاب زاپاس بند سوزوکی گرندویتارا
 

ایرادی که به خودرو سوزوکی ویتارا وارد میشود آنقدر کوچک و بی اهمیت است که کمتر کسی به خود این اجازه را می دهد که آن را بیان نماید و آن این است : زاپاس بند سوزوکی (درب عقب) سر و صدا دارد. علت این نیز برمی گردد به قاب زاپاس بند سوزوکی ویتارا. این قاب پلاستیکی بوده و در هر صورت ایجاد سر و صدا مینماید زیرا بوسیله چند خار به صفحه درونی متصل شده و فابریک به این صورت است.
اما شرکت اتولوکس زاپاس بند خود را بنحوی خاص طراحی نموده که سر و صدای زاپاس بند را به صفر رسانیده است. تفاوت تنها در محافظ چرمی است که بجای خارهای پلاستیکی لحاظ شده است. قیمت این آپشن خودرو نیز بسیار پایین تر از فابریک پر سرو صدا است و براحتی با یک تماس میتوانید آنرا درب منزل و یا با تشریف فرمایی در شرکت اتولوکس تهیه نمایید.
زاپاس بند اتولوکس نرم تر و بدون سروصدا است و در هنگام باز و بستن نیز بسیار آسانتر از نمونه اصلی میباشد و در ظاهر نیز کاملا شبیه میباشد و از نظر قیمت نیز بسیار ارزان است.

نصب در محل نیز انجام می شود.
برای سفارش کالا با شماره 02144454627 (10 خط) تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت مطالب درباره جدیدترین تکنولوژی های خودرو به کانال تلگرام ما بپیوندید:
https://telegram.me/otolux

 

 

      

 

 

تماس باما

  • تهران، پونک، بلوار میرزابابایی، بعد از تقاطع سردارجنگل، خیابان شاهد، خیابان آسترکی غربی، روبه روی دانشگاه علمی کاربردی، پلاک 27
  •  
    02144454627

    فکس: 02144454627