شماره شرکت دهکده جهانی با برند اتولوکس otolux ,آپشن خودرو,اسپرت ماشین,اسپرت خودرو,آپشن ماشین
 

مسابقات رالی با فورد فیستا

مسابقات رالی با فورد فیستا

در طول سال ها، کن بلاک (راننده ی آمریکایی فورد) چشم های بینندگان را با اجراهای متنوع، پویا و خارق العاده خود نوازش کرده است و مسابقات رالی بسیاری را با موفقیت پشت سر گذاشته که به وی لقب رالی کار همه کاره را داده است. بلاک که تجربه ی WRC(مسابقات رالی فدراسیون بین المللی اتومبیل رانی) و رالی کراس(مسابقات رالی شرکت سونی گیم) را دارد،  تمامی خودروهایی را که رانندگی کرده در زمان و موقعیت خود منحصر به فرد بوده اند.  


اما همگی اینها با ورود فورد فیستا HFHV جدید تغییر خواهد کرد. ’HFHV’ مخفف ’Hybrid Function Hoon Vehicle’ (خودوری پر سرو صدای هیبریدی) است که این نام به خوبی نشان می دهد که این خودرو از چه خصوصیاتی برخوردار است. این یک فورد فیستا ی تغییر داده شده است که کمی حقه های مکانیکی بر روی آن پیاده شده تا دقیقاً همان چیزی باشد که بلاک بتواند با آن مسابقه را به اتمام برساند.
در قلب این خودروی دینامیک موتور اکو بوست (ٍEcoBoost) چهار سیلندری 2.0 لیتری وجود دارد که قدرت 600 اسب بخار و گشتاور 665 فیت را متناسب با جعبه دنده ی 6 سرعته ی دستی  تولید می کند. فیستا به نحوی طراحی شده که هر زمانی که نیاز باشد بلاک و تیمش مشخصه های خودرو را تغییر دهند، فقط لازم است که برخی جزئیات را دستکاری کنند.

 

      

 

 

تماس باما

  • تهران، پونک، بلوار میرزابابایی، بعد از تقاطع سردارجنگل، خیابان شاهد، خیابان آسترکی غربی، روبه روی دانشگاه علمی کاربردی، پلاک 27
  •  
    02144454627

    فکس: 02144454627